Czym jest Oligo-Elite?

Oligo-Elite to japoński suplement, którego producentem jest firma Amino Up z Sapporo. 

Jest to pierwszy na świecie i jedyny w Polsce ekstrakt polifenoli o „niskiej masie cząsteczkowej”, pozyskany z owoców liczi (85%) i zielonej herbaty (15%).

Polifenole o niskiej masie cząsteczkowej zawarte w Oligo-Elite warunkują 5x lepszą wchłanialność w przewodzie pokarmowym.

 

Jak Oligo-Elite mi pomoże?

Oligo-Elite to rewolucyjny ekstrakt polifenoli, którego działanie:

 • poprawia krążenie, zwiększając wytrzymałość i przyspieszając
 • regenerację po wysiłku,
 • redukuje trzewną tkankę tłuszczową
 • niweluje zmarszczki i przebarwienia, poprawia elastyczność skóry.

 

Czy skuteczność kuracji Oligo-Elite jest poparte badaniami?

Oczywiście. Oligo-Elite został kompleksowo przebadany w ponad 30 badań naukowych na całym świecie (m.in. University of California, Davis, USA, Tokyo University of Pharmacy and Life Sciences, Japan; Seoul National University, Korea).

Badania wykazały dobroczynny wpływ Oligo-Elite na:

 • poprawę krążenia,
 • redukcję wagi i tłuszczu wewnętrznego
 • efekty antystarzeniowe (anti-aging),
 • zwiększenie wytrzymałości organizmu,
 • przyspieszenie regeneracji po wysiłku,
 • redukcję zmarszczek i przebarwień,
 • poprawę elastyczności skóry.

 

Gdzie są produkowane wasze suplementy?

Oligo-Elite to japoński ekstrakt polifenoli z owoców liczi (85%) i zielonej herbaty (15%). Producentem jest przez firma Amino Up, z siedzibą w Sapporo (wyspa Hokkaido w Japonii). 

Suplement produkowany jest w Japonii.

 

Jakie dawki powinnam/powinienem przyjmować i jak długo?

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując Oligo-Elite 2x dziennie (efekt beauty), w odstępach 12 godzinnych, spożywając po jednej tabletce. Zalecamy spożywanie suplementu godzinę przed posiłkiem lub godzinę po posiłku. Nasi klienci pierwsze efekty uzyskują już po 1/1,5 miesiąca.

W jaki sposób Oligo-Elite redukuje zmarszczki i przebarwienia?

Przebarwienia i zmarszczki pojawiają na skórze się m.in. w wyniku nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne. Oligo-Elite zmniejsza negatywne działanie promieni UV. Dzięki poprawie krążenia krwi w skórze spowodowanej przez ekstrakt dochodzi do odmłodzenia jej komórek (efekt antystarzeniowy; anti-aging), przez co następuje redukcja zmarszczek, przebarwień oraz poprawa gładkości i elastyczności skóry (więcej o produkcie i badaniach).  

 

Jak to możliwe, że Oligo-Elite zwalcza tkankę tłuszczową?

Oligo-Elite, jako ekstrakt polifenoli z liczi i zielonej herbaty, przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, przez co następuje spadek wagi, redukcja podskórnej i co ważne, wewnętrznej tkanki tłuszczowej.

Tkanka tłuszczowa gromadząc się wokół narządów wewnętrznych pogarsza ich pracę. Może powodować choroby układu krążenia, czy nawet niektóre nowotwory. Konsekwencje mogą być bardzo poważne, dlatego tak ważna jest skuteczna walka z tą przypadłością, co gwarantuje Oligo-Elite.

 

Czy Oligo-Elite, jako ekstrakt polifenoli, pomaga zapobiegać chorobom nowotworowym?

Tak. Podstawą prewencji antynowotworowej jest oczywiście odpowiednia dieta.

Jednakże Oligo-Elite jako ekstrakt polifenolowy posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne, co w konsekwencji hamuje, odwraca lub opóźnia powstawania komórek nowotworowych.

Polifenole nieustannie redukują liczbę wolnych rodników – czynników niszczących prawidłową strukturę ludzkiego DNA, czego konsekwencją jest właśnie rak.

Na czym polega efekt antystarzeniowy (anti-aging), wywołany przez Oligo-Elite?

Oligo-Elite to przełom w dziedzinie medycyny antystarzeniowej. Wolne rodniki to jeden z głównych wrogów naszego organizmu. Powodują wiele chorób, ale także przyspieszają proces starzenia się organizmu.

Ekstrakt polifenoli z liczi i zielonej herbaty w postaci naszego suplementu skutecznie walczy z wolnymi rodnikami. Do tego poprawia krążenie krwi i redukuje stany zapalne, co wydajnie przekłada się na efekt antystarzeniowy (anti-aging).

 

Czy po waszym suplemencie występują skutki uboczne?

Absolutnie nie. Oligo-Elite jest w 100% naturalnym suplementem, pozyskanym z owoców liczi (85%) i zielonej herbaty (15%), bezpiecznym dla każdego.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Twojego indywidualnego przypadku, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem medycznym.